» Poradna » Programy

LibreOffice ohraničení buňky

Dobrý den V programu LibreOffice calc si vytvořím tabulku , ohraničím buňky, uložím do formátu .xlsx (nutný formát pro přenos) .Když jí znovu otevřuohraničení zmizí.Nebo otevřu hotovou tabulku změním ohraničení ulažím a po opětovném otevření je ohraničení původní nezměněno.Zkouším vše možné hledám na google a nic nevíte někdo prosím co s tím?Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud hledáš na google a nic, pak hledáš špatně. Jestli jsi použil nevhodnou tloušťku, která neodpovídá nabídce Excelu, do xls, xlsx se neexportuje. Vyzkoušej např. tečky 0.75, dvojitou čáru, jednoduchou čáru 0.75, 1.75 a 2.5 (tenká, silná, tlustá).

Dííííky moc

Jasně, za málo.