» Poradna » Programy

LibreOffice a Windows 10

Dobrý deň,potreboval by som sa poradiť. Dlhšiu dobu používam LibreOffice. Vždy, keď je vydaná nová verzia LibreOffice tak si ju nainštalujem. Používam operačný systém Wondows 10 Pro. Všetko mi fungovalo v poriadku až po verziu 5.3.2. Keď som naištaloval túto verziu LibreOffice mi pracuje o dosť pomalšie ako predchádzajúce verzie. Badať to hlavne v Calcu pri práci s tabuľkami a grafmi.Ale vo Windows XP táto verzia LibreOffice pracuje v poriadku. Skúšal som aj novšiu verziu 5.3.3, alebo 5.4.0. Rovnako sa správajú. Toho času používam verziu 5.3.1. Stretol sa s niečim podobným niekto?Ďakujem za pomoc a odpoveď.

Odpovědi na otázku

No na tabulky vyzkoušej http://www.gnumeric.org/Je mnohem rychlejší než LibreOffice. Na většinu činností bohatě stačí.