» Poradna » Programy

Libre office

Dobrý deň, je možné v Libre Off nastaviť prehliadanie textových súborov tak, aby sa ich obsah zobrazoval v bočnom paneli, tak, aby program nebolo potrebné sústavne spúšťať, ako je to vo Worde. Skúšal som v nastaveniach, ale na nič vhodné som neprišiel. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Nevím o co Vám přesně jde nebo proč Vám to nefunguje.Když dám v LibreOffice writer otevřít a mám vpravo nahoře vybráno zobrazit podokno náhledu, tak vidím náhled dokumentů.

řekl bych, že má spíše na mysli náhled souborů co je ve windows průzkumníku.