» Poradna » Programy

Libre Office

Zdravím. U Libre Office se mi nedaří nastavit změnu rychlosti /prodloužení intervalu/ u presentace. Zkoušel jsem v nastavení - automaticky a nastavení doby 10 sec.,ale snímky jedou stejně rychle asi po 4 sec. Poraď mi, jak mám postupovat. Dík. Josef.

Odpovědi na otázku

Nevím jak Vám, ale mě v Impressu funguje vše tak jak má http://s20.postimg.org/9axyhwect/Impress.png .

Nevím, kdo ti mínuskuje, když máš pravdu. Mě to v LO taky funguje bez problému.

napadá mne pár doplňujících otázek, které by s tím mohly souviset:1) jaký používáš formát prezentace? Pokud nepoužíváš výchozí ODP (OpenDocument), tak se vyvaruj Open XML - tj. např. PPTX, ale použij staré dobré PPT. S OpenXML jsem zaznamenal problémy a nejen v LO.2) to časování ti nefunguje hned po nastavení v LO v aktuálně otevřeném souboru, nebo to zkoušíš po uložení a znovunačtení souboru? Nefunguje ti to přímo v LO, nebo se to snažíš promítnout na jiném PC s jiným softem než LO?

Zdravím a dík za odpověď. Já pro Tebe nebudu určitě dobrý protihráč, protože nejsem dost znalý v IT. Ten formát neznám a ani nevím, kde to zjistit. Předpokládám ale, že to bude ten výchozí ODP Ten soubor /sbírka pěkných snímků/ mám uložený v dokumentech. Po kliku na něj se zobrazí úvodní stránka. Kliknu pr. tlač. myši na plochu a dostanu upravit prezentaci Další klik a 1. obrázek v levém okně se zvýrazní rámováním a přitom ve srovnání s dalšími obrázky se i prodlouží. Pak z menu vyberu nastavení prezentace a dostávám v okně 3 typy:.Výchozí, Okno a Automaticky. Čas v sec. je aktivní jen u té automatiky. Mám nastaveno 10 sec. Když spustím prezentaci, běží to rychle asi po 4 sec. To je asi tak všechno, co jsem zkouše Nevím, jestli budeš mít se mnou trpělivost v tom pokračovat. josefl.