» Poradna » Ostatní

Libeay32.dll

Zdravim ked chcem spustit Uplay tak mi napiše : "The ordinal 4206 could not be located in the dynamic link library libeay32.dll co mam robit ?

Odpovědi na otázku

Googlit

googlim a nič

TAk mi napiš coz teda zkoušel za postupy, které jsou dohledatelné na google.

Dll-fixer

To je nejspíš nějaká zavirovaná udička pro lamičky, myslel jsem normální postupy.

tak mi neco porad

Nekompatibilita ssl (openssl) knihoven. Přeinstaluj program, tedy aby tam byly původní knihovny, případně stáhni z netu nejnovější, případně pozkoušej různé.Jen nechápu proč se neobrátíš rovnou na tvůrce uplay nebo na jejich fóru na uživatele uplay a proč to řešíš tu.

No já osobně bych začal zkoušet nejdřív poslední stable 1.0.2e, ne tu starou, co jsi uvedl.