LGP lite w xbox

Dobrý den!Chtěl bych poprosit o vysvětlení. Chci si natočit nějaký gameplay z nhl19 s využitím mého live gamer portable lite. Jenže nastává zde problém. Po zapojení všeho jak se patří --> lpg usb to notebook. xbox to hdmi in a z lgp hdmi out do monitoru, se mi změní rozlišení na pouhých 640x480. Monitor mám fullhd akorát nemá hdm tudíž používám takový ten nástavec. Ale když vypojím hdmi out tak se to zmení zpět na hd/fullhd. Může mi to někdo objasnit prosím?Děkuji.

Odpovědi na otázku

není to nastavením rozlišení ve kterým to bude obraz zachytávat?

A co to je přesně ten násravec do monitoru?

HDMI--->DVI

A jak se to chová, když spojíš Xbox s monitorem rovnou jen přes ten DVI adaptér?

Když propojím xbox - monitor vše funguje správně. Zkrátka výstup z lgp mám 640x480 a v recentral nejde ani nastavit lepší kvalita. Ale když místo monitoru připojím tv tak to faká. Hádám teda asi že lgp asi moc nemusí můj monitor.

Vypadá to tak, že se Xbox s monitorem skrz LGP nedomluví. Nemáš možnost zkusit tam připojit televizi?