LG XD1

Mám problém s připojením externího HDD LG XD1. Když ho připojím do USB klasickým miniUSB kabelem, tak v jednom portu se neděje nic( počítač ho nevidí) a když ho připojím do druhého portu, tak se objeví bublina-přepětí portu usb-. Pokud připojím HDD Ypsilon kabelem, tak je v počítači vidět normálně a normálně funguje i ukládání dat. Mám ntb Dell Latitude D600,Windows XP. Na jiných počítačích vše funguje normálně. Nevíte někdo co by pomohlo? Nechce se mi pokaždé připojovat ypsilonem. Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Předpokládám, že "Y-em" přikrmuješ. Tak co mudruješ? Některé kompy ten tvůj krám prostě neutáhnou, protože USB není dobře "přikrmováno".