Lg ultrawide 25UM57P

Dobrý denZajímá mě váš názor na tento monitorDost se mi líbí a používal bych ho na hraní(cs-go,LofL,witcher 3, titanfall, gta 5, dragon age inqisition) , střih vide, filmy, youtube, internetMůj setup je r9 380 4gb, i5 4460, 8gb ram, Především na to hraní (50%) + ostatní (50%)

Odpovědi na otázku

Koukal jsem na youtube kvůli těm hrám ale nikde jsem neviděl že by tam byly černý pruhy.V závodních hrách si pořídím volant a to se mi líbí. Hry ktery bych chtel hrat hlavně witchera tak to bylo v pohodě. Zajímá mě váš názor.