» Poradna » Mobily

LG tv

Dobrý den, mám problém s tv LG 42LB650V. Při zapnutí televize cca.10 vteřin normálně funguje. Po 10 vteřinách obraz zčerná a pak už nenaskočí. Vše ostatní normálně funguje. Můžu se podívat do nastavení a všude možně. Ale např. kouknu do menu pak televizi přepnu na živé vysílání a po 10 vteřinách se mi obraz sám vrátí zpět do menu. Není v tv něco nastaveno? Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Bohužel tady bych byl s odkazováním na podporu opatrný, protože zrovna u LG nemám se supportem moc dobré zkušenosti...

No vidíte, já mám zkušenost opačnou, tak proto jsem support doporučil. Zřejmě hodně záleží na tom, kdo na podpoře právě sedí.

Výborné zkušenosti mám i s e-mailem, zodpoví opravdu vše do podrobností. Žádná podpora jiných TV značek, TV LG nesahá ani nad nožičky.

Nejspíš odchází LED podsvícení panelu - docela rozšířená závada. Servis!

Kdyby odchazelo led podsvetleni, tak mu jejede i menu. A ja pochopil z dotazu, ze jen nejede live obraz, ale menu jo. Vyzkousel bych jiny zdroj signalu napr hdmi

Najdi v menu tv tovární nastavení, default nastavení a pod. Televize vrátí nastavení na tovární hodnoty. Asi budeš muset naladit všechny programy znovu.

Jj a u chytrych tv jde deznam kanalu nalazenych vyexportovat a pak zase importnout. Ja to parkrat takto udelal, 150 sat kanalu je vopruz ladit znova

Není někde archiv vyexportovaných programů k různým TV, abych to mohl nasypat i na úplně novou tv?