» Poradna » Mobily

LG TV smart

Dobrý den, pustila jsem si ráno televizi a nejede mi obraz pouze zvuk, přes obrazovku mi vybíhá hláška ,,pouze zvuk,,. Poradíte co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

A byl to opravdu televizní kanál a ne jen rozhlasová stanice?

nene, je to kanál...ale některé jedou i s obrazem

Nene co?

není to rozhlasová stanice.

Tak v tom případě změnili kódování obrazu a to nové už tvá TV nepodporuje.

tak uvedene kanaly skryj z listu stanic a je po problemu. Opravdu se nejspis jedna o kanaly s nepodporovanym kodovanim

Nebo to neni nejaka starsi TV, ktera neumi MPEG4 (a byl naladeny nejaky HD kanal)..?

Měl jsem tuhle podobný problém s asi rok starým Samsungem - stačilo nahrát nový firmware a znovu naladit všechny programy. Prostě je teď doba, kdy se přechází na pozmění vysílání DVB-T2 a postupně se mění parametry jednotlivých kanálů.(... jsem se zděsil, když jsem to tahal - firmware měl 980 MB! Tak jsem si říkal, jestli v tom nejsou i zkompresovaný všechny ty nekonečný seriály... ) )

No to jedine ze by jste se hrube seknul v jednotkach ;)