» Poradna » Mobily

LG Optimus L9 II

Ahoj,prosím o radu ohledně LG Optimus L9II a jeho připojení k bluetooth handsfree Plantronics Voyager Legend. Nefunguje mi hlasové ovládání. Po dlouhém stisku tlačítka na handsfree se nestane vůbec nic, žádná reakce. Mám zakoupenou aplikaci Voice Speed Dial, která fungovala na původním mobilu Samsung S2mini, ale u nového telefonu se tlačítkem nespustí. Máte někdo zkušenost s tímto mobilem a bluetooth handsfree?

Odpovědi na otázku

Je to více jak rok, co jste vznesl tento dotaz. Ptám se, zda se vám to povedlo vyřešit. Mám stejný problém. Na Samsungu to fungovalo, ale nyní na mém Elephone se to přes handsfree nespustí.