» Poradna » TV, audio a video

LG Oled_kanál 26

Dobrý den , mám televizi LG oled.Super mašinka ale mám problém s příjmem pozemního signálu ČT_čkových programů , kanál 26.Přijímám ho přes anténu a natočím li ji na kterýkoliv vysílač, dochází k výpadkům signálu (Signál _ 100% ale kvalita signálu kolísá.)Všechny ostatní kanáli jsou v pořádku.Již jse provedl vše možné a došel k názoru že to snad asi bude televizí?Poraďte prosím co s tím.Děkuji s pozdravem Luboš.

Odpovědi na otázku

zavolej si nekoho na instalaci anten, ten bude mit patricne vybaveni na mereni signalu.V televizi chyba nebude, akorat by sis utrel ostudu. Servisy totiz disponuji kvalitnim zdrojem signalu takze jim to tam fungovat bude....

Nepoužíváš náhodou pokojovou anténu?

Může to být televizí a nebo taky rušením od LTE. Co to dělá s jinou televizí nebo set-top boxem?

Kanal 26, takze jsi na Ostravsku, Frydecko Mistecku. Tady to dela, ale vetsinou nemam s LG potize. Problem je jednkona sit SFN. Zaktualizoval jsi FW v televizi, vetsinou si s tim FW poradi