» Poradna » Programy

LG KM 900 Arena - pripojeni k PC

nainstaloval jsem LG PC Suite, Telefon propojil s kabelem, nabizi nekolik moznosti ( synchronizace hudby, isync, atd...). Stale vsak nelze stahnout hudbu do telefonu. Ukazuje, ze telefon neni propojen. Uz si nevim rady. Navod jsem studoval a postupoval podle nej. Jedine me napadlo, ze PC chce stale WM player verze 11 a vyse, ale ze by to bylo tim? Muzete nekdo poradit nebo se podelit o zkusenosti?

Odpovědi na otázku

LG KM 900 Arena je MTP zařízení je jasný že tam musí být patřičný servis a ten přišel co já vím s Mp10 a víš. Telefon se nechová jako flaska ale synchronizuje se jen s WMP

Pripoj ho ako mass storage a hudbu nahadz do zlozky music a ficis, aspon mne to tak islo