» Poradna » Mobily

LG-GW620 propojení s PC

Nedaří se nám propojit mobil LG-GW620 s NB kabelem USB.Nemáme návod,zkošíme kabelem,ale NB mobil nevidí.Nepropojuje se jen pomocí Bluethot! S Nokií nemáme problém.

Odpovědi na otázku

V Nastaveniach nie je možnosť nastaviť v tel typ pripojenia?

Chtěl jsem přes Bluethoot, přístroje jsou spárované,ale nespojené.Totéž i s tabletem Acer - spárovano-nespojeno.Při tom Nokia X 6 bez problémů.Vnučka má Alkatel OT 1054D u toho Bluethoot není vůbec,ani v návodu není o spojení s PC zmínka.Zato přehrávaní filmů a hudby z SD karty 32GB je perfektní.(v rámci možností) Dík za odpoěď.

Pravděpodobně jen přes Bluethoot ,mobil je spárovaný ,ale nespojený totéž i s tabletem Acer -spárovaný-nespojený.Nokia x6 bez problémů,jak s NB tak s tabletem.Dík za odpověď.

To je Notebook,pokud ano zkus jiné USB u mě připojuji mobil z pravé strany nevím proč,ale z levé ho NB nevidí.

Mobil, ke kterému neexistuje návod.

Děkuji