» Poradna » Mobily

Lg g3

Dobrý den,mám lg g3 a chtel bych si pořídit fólii screen shield.Mám nyní pouzdro quick circle.Chci se zeptat jestli to půjde k sobě dohromady.jestli když si koupím fólii jestli ji quick circle nebude vytlačovat ?Nebo máte nějakou zkušenost ?Bude folie držet normálně i když tam bude circle quick?dekuji

Odpovědi na otázku

Stejnou kombinaci používá jeden můj známý a problémy nemá. Logicky ani mít nemůže, folie sedne přímo na display a nezabírá nic navíc.