» Poradna » Mobily

LG G3 VS Huawei Nova Single SIM

Ahoj, Ktorý z mobilov vybrať? LG G3 32GB alebo Huawei Nova Single SIM/Dual SIM? Cenovo sú na tom zhruba rovnako. Ďakujem za typ.

Odpovědi na otázku

Mám G3. Nevýhody: nižší výdrž akumulátoru. Při hraní si s telefonem tak do večera a někdy ani to ne. Ale fakt záleží na intenzitě. Přední kamera jen 2mpx, nahrávání videa padá z důvodu přehřívání, takže 5 limitních minut natočit je problém. Jinak bez připomínek. Prostředí LG paráda. Šel bych do G4.