» Poradna » Mobily

LG G3 nezobrazují se poslední obrazovky

Při stisknutí pravého tlačítka (kostička) se vždy zobrazovaly poslední obrazovky, dalo se tak rychle přepínat mezi posledními použitými aplikacemi. Nějaký čas se mi zde už nic nezobrazuje, ani po vypnutí telefonu. V nastavení jsem k tomu nic nenašel. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Co s tím?

Odpovědi na otázku

Pokud jsi to ještě neudělal, podívej se do nastavení Displej->Domovská tlačítka a zkus tam změnit různá nastavení... Pokud to nepomůže, tak se obávám, že budeš muset provést Obnovení továrních dat (Vše smaže, takže si udělej zálohu.).

Proklikal jsem nastavení tlačítek, jak jsi radil. Nic jsem neměnil, jen to projel. A historie obrazovek se už zase zobrazuje. Záhada díky za radu.