» Poradna » Mobily

LG 42PN450B a HD vysílání

Ahoj, mám dotaz ohledně televize LG 42PN450B. Jelikož se jedná o HD ready televizi, půjdou mi pustit programy v HD kvalitě? Myslím tím přes klasické pozemní vysílání, tj. anténou. Sousedka má starší plazmu Panasonic, která má HD ready a tam jí programy v HD nejdou, prý si musí koupit setopbox. Já mám LG ve full HD, rok výroby 2011 a mám to naprosto super - žádný problém.Jde mi jen o to HD ready, jak je to řešeno. Děkuji...

Odpovědi na otázku

Ano nepůjde ti to, tuner FullHD nezvládne dekódovat. Takže pokud budeš chtít na HD ready TV přijímat FHD pořady, jedině přes setopbox.

Nesmysl. Je to HD Ready TV navic i s MPEG4 tunerem.Takze HD vysilani normalne chytne, pouze jej z FHD rozliseni prepocita na 1024 x 768.