» Poradna » Mobily

LG 32LH3000 - seknutá

Zdravím,mám problém s TV,nahrával jsem firmware do tv a během instalace se vypnula a už nejde zapnout,svítí jen kontrolka červená stand-by. usb jsem neodpojil během instalace ani nevypad proud.nejspíš flash pamět? je nějakej soft pro připojení k notasu a přehrát firmware znovu?díky za odezvy.

Odpovědi na otázku

Zdravím, zkus se podívat a hledat na : http://www.tvfreak.cz/forum/search.php. Možná tam nějaký návod najdeš. Chce to hledat a zkoušet, ale opatrně, ať to neodpálíš úplně. Další řešení je servis. Tak ať se zadaří.