» Poradna » Ostatní

LG - špatně fungující HbbTV

Zdravím,Před pár dny jsme po příbuzných "podělili" jejich televizi od LG.Signál máme přes satelit, do kterého jsme měli zapojení i HbbTV, protože náš dřívější Samsung jako takový ho neuměl. Po zapojení nové LG nám ale přestalo fungovat HbbTV u ČT. U ostatních programů funguje normálně jako dříve.Zkusil jsem přepojit kabel i přímo do LG, která už sama o sobě HbbTV umí, ale když jsem zkusil dát "připojit k síti", tak mi to ukazuje, že žádné připojení není dostupné.

Odpovědi na otázku

Na strance CT sou podporovane modelyhttps://www.ceskatelevize.cz/hbbtv/prez satelit: satelitní digitální vysílání ČT (družice Astra 3B, pozice 23,5° E) jina druzice smula.