» Poradna » Mobily

Levný smartphone?

Chtěl bych smartphone na dvě simkarty, aspoň s 1GB RAM a 5" displayem tak do 3000,- a nemůžu se rozhodnout mezi těmito dvěma:Doogee Voyager 2 DG310 a Microsoft Lumia 535 DUAL.

Odpovědi na otázku

Základní otázka - Windows Phone nebo Android? Využíváš většinově služby Microsoftu nebo Googlu?

WP bych sám nechtěl a Doogee není dvakrát důvěryhodná značka. Od Xiaomi nebo Zopo by nic nebylo? Xiaomi Redmi 1S se doprodávalo za necelé 3000 Kč v ofiko CZ distribuci a je to hodně dobrý telefon.

Kolikrát budeš ještě zakládat stejný dotaz??? Neotravuj tady s tím dřív, než se sám budeš namáhat a rozhodneš se pro systém WP nebo Android. NIKDO TO ZA TEBE ROZHODOVAT NEBUDE!

Nedávno jsem viděl zajímavou recenzi, možná by stálo za to podívat se na Tesco prodávaný mobil, Op3n Dott.V každém případě rozhodnutí je na vás. Musíte vědět co od telefonu požadujete a pak se podívat na recenze. Co říkají lidé o těchto mobilech a z toho si vybrat. Každý člověk tady půjde po něčem jiném.