Levný pc na hry - 10k

Zdravím,chci si pořídit nový počítač. Chtěl bych si na tom zahrát nějaký ty hry a třeba je zkusit i livestreamovat. Bohužel nejsem žádnej boháč,takže mám rozpočet tak 10k.. Neraďte mi prosím,ať si počkám na 15k,chci si ho koupit teď.Chtěl bych hrát aspoň na 1366x768 a na střední detaily : GTA 5, BF 4, Minecraft, Project Cars a World of Tanks.Můj návrh : http://www.czc.cz/150136,99689,165932,72911...

Odpovědi na otázku

- vymen zdroj za jiny, evolveo je totalni srot (Corsair CX 430, Seasonic...)- kartu mozna 750Ti (+200 Kc)Jinak je to ok. Na tom nic jineho vymyslet nejde.

Jo, misto "Intel Pentium G3258" lze vzit i o neco levnejsi Intel Pentium G3450. Ma trochu vetsi vykon. Ale pokud je jen mala sance, ze bys v budoucn nejak taktoval, vezmi ten 3258, ale jsou s tim problemy ve Windoze 10.

A RAM vezmi 1x8 GB, ne 2x4 GB. Budes mit alespon volny slot pro pridani RAM v buducnu.

Docela dobrý komentář u toho zdroje.Lidi investujou tisíce do PC a šetří na zdroji, kterej pak v lepším případě vezme sestavu do věčných lovišť.http://forum.zive.cz/viewtopic.phpKdyž už se musí šetřit, tak tam dej tohle a je klid.http://www.czc.cz/seasonic-ss-350et-350w/10...

rozhodně jiný zdroj - viz výše.

OS kúpiš na uloz.to? Alebo máš náhodou "nepoužítú" licenciu?

A to je snad tvoje starost? Proc se neptas stejne treba i na monitor? Zdali ma svuj nebo ho nekde slohne?

Jestli tě to zajímá tak mám originální win licenci ;)

Jenom si nejsem jistý nakolik taková budget sestava zvládne zároveň spustit náročnější hry a ještě je k tomu streamovat.

Na čem bych teda měl tu tisícovku ušetřit ?http://www.czc.cz/99689,154160,134640,14689...

Jakou tisicovku?

dieťa si myslí, že PC na hranie je zadarmo . Ešte, že nenapísal "a ja chceeeem!"

ak na to nemáš,1. lieč sa zo závislosti a ušetríš 3000 Kč za GK2. kúp niečo z bazaru3. našetri aspoň 5.000 Kč, lepšie by bolo 8.000 a vtedy sa už dá niečo kúpiť

a ja chcem za Ferarri za 10.000 Kč

Na BF4 multiplayer 64 players zapomenJá bych levnej PC na hry, stavěl na AMD APU + hybrid crossfireNa BF4,GTA 5 bych využil Mantle-----------------------------------------------------------------------------------------------------nebo aspoň vyhod tu Nvidii, dej tam AMD grafárnu. Mantle je Mantle.Jste blazni s tou Nvidiou

czc.czASUS A88XM-E - AMD A88X ....1 379 KčAMD A8-7650K Black Edition .... 2 652 KčADATA XPG V1.0 Red 8GB (2x4GB) DDR3 2133 .... 1 466 KčSeagate Barracuda 7200.14 - 1TB .... 1 472 KčSeasonic SS-350ET 350W .... 966 Kčbedna + DVD RW cca 1000,-------------------------------------------------------------------celkem 8 935 Kč + MSI R7 250 1GD5 OC .... 2 313 Kč v zapojení hybrid crossfire------------------------------------------------------------------celkem 11 200 Kč

Tohle fakt rozjede BF4 a GTA5? . A já si chtěl koupit grafárnou za cenu tvého PC.Ne... fakt... lidi, thole rozjede GTA5?