» Poradna » Ostatní

Levný Nelimitovaný a Dostupný Internet v ČR je od Telenoru - co na něj říkáte?

Rychlost512/1282048/384512/1282048/384ADSL přípojka + IP konektivita649,-1090,-1190,-1890,-Kredit10 GB20 GB--MB/GB nad kredit*29Kč/1GB90Kč/1GB--Ceny bez 19% DPHViz toto:http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp toto:http://xdsl.skynet.cz/index.php si o tom myslíte, jaký je ping a jak Vám to chodí.Dík.

Odpovědi na otázku

Ja mam doma ted ten 14-ti denni balicek zdarma na zkouzku 256/64kbps a je to des a hruza. Prvni den po pripojeni to jelo svizne, a stahovalo cca 27kb/s. Po prekroceni ale toho deniho limitu (ted nevim kolik, tusim neco kolem 250MB) to ale jede hur nez dial-up!!! Pingy ve hrach zpocatku dobre 40-75 ale ted mi to laguje az hruza. Sam mam doma uz elsi dobu wi-fi 64/64kbps a cele to jede stabilneji a svizneji nez slavne adsl telecomu. Ja vim urcite ze do adsl nejdu. Jeste ze nam poskytovatel wi-fi navysuje tento mesic rychlost na 128kbps - alespon v necem to adsl pomohlo :)

jdi se s tou reklamou vy**at!!!

Ty se jdi Vy...Chtěl jsem vědět jak to lidem šlape a né dělat reklamu ty Telekomáckej koumáku.Užij si svoje ADSL s týdením limitem 250mb

já mám doma express od ČTc a nemůžu si stěžovat. Byly trochu problémy při objednávce (maj tam pořádnej bordel), ale teď mi to maká úplně v pohodě. Většinou se do 256 MB týdně vejdu, takže spokojenost. Dobré je to, že se každý pátek vrátím na původní rychlost. Pro spoustu lidí je to blbost, ale já si říkám - klidně pomalu, ale pořád... Nemusím se starat o množství přenesených dat.

Tenhle dotaz ale hosi nebyl o TELECOMU ale o TELENORU.... coz je jako byste si pletli hovno s malinovym dortem...

Lidi, tak mate to nekdo????? Srovnaval jsem parametry a vychazi to (od SKYNETu) nejlevnejc.Hodte sem nekdo nejaky zkusenosti a postrehy, dik.

hmm taky bych read nejakou zkusenost precetl...

hmm taky bych rad nejakou zkusenost precetl... `

tak se podivejte do fora na www.dsl.cz a nereste to tady .....

hmmm, dalsi bud zasr...ne drahej nebo drahe a limitovanej, neni vubec nicim vyjimecnej