» Poradna » Mobily

Levný mobil pro HearthStone

Dobrý den mohli by jste mi poradit nějaký levný mobil pro hru HearthStone,nezáleží mi na značce , jestli by to šlo tak mezi 2000-3000Kč.

Odpovědi na otázku

Nelze

co například https://www.czc.cz/doogee-x5-pro-16gb-cerna/... nepobral by HS ? :)

A mezi 3000-4000Kč ?

Za 3k kupis Sony Xperia E4 mam ho ja spokojenost,hs sem hral i na mobilu ale nebavi me jinak ten mobil rozjel real racing 3,asphalt 8 atd,spokojenost..

Zdravím, jestly by se našel neaký za který se vyplatí připlatit tak bych do toho možná šel :)