Levný joystick

Zdar,mám hru IL2-Sturmovik (stará hra) a na kávesnici se mi hraje úplně na nic. Potřeboval bych nějaký levný a spolehlivý joystick na toto a občas na Warthunder (ten hraju normálně na myši). Poradíte mi?

Odpovědi na otázku

Mohu doporučit tento Thrustmaster https://www.alza.cz/gaming/thrustmaster-t-fli... . Pogumované rukojeti nekloužou, joystick se dá oddělit od páky a hlavně oproti ostatní jej nemusíš přidržovat druhou rukou kvůli vyklání. Zrovna mají na alze dopravu zdarma, tak se to dost vyplatí :) .

Defender M5 Cobra. Hall senzory;bytelný. Ale jestli si myslíš že přejdeš na joy a v arcade budeš mít lepší skill; tak tak to nefunguje. Také jsem si to myslel. Joy má smysl jen v sim battles; v arkádě vůbec. Plus se musí nastavit. A nakonec beztak člověk dospěje k závěru že potřebuje throttle a nějakou lepší...