Levný Herní notebook ala Acer Aspire 5520G-502G25Mi?

Dobrý den ... chci kupovat notebook do 16 000, který by mněl posloužit taky jako herní mašina...přemýšlím o tomto Acer Aspire 5520G-502G25Mi.... moc se v tom nevyznám a tedy se ptám ... výplatí se to? popřípadě neznáte nějaký jiný výkonný herní notebook?

Odpovědi na otázku

Notebook na hranie poznam len jeden a to tu namakanu masinu od alienware za 100 papierov.
Na ziadnom notebooku za 16k ti nepobezia novsie hry tak dobre ako na normalnom pc za tie iste prachy.
Notebooky niesu stavane na taky vykon aby to utiahly.

Už sa to tu riešilo veľa krát. Ak chceš notebook na hranie , zalov do peňaženky a vylov aspoň 50 000. Ináč je to blbosť. No ak ho chceš na bežnú prácu a pritom si zahrať niečo staršie............. môže byť, no to nie je herný notebook...... Polistuj vo fóre . Pri tejto sume ba slovko "Výkonný" zabudni.

Na beznou praci by to stacilo, kdyby to bylo od rozumneho vyrobce.
Na hry si kupte desktop. GF8600M je sice jiste lepsi nez hruzy od Intelu, ale grafika ne hrani to neni.

ntb na hry za 16000...... dobrej vtip na dnešek:D

"Levný" + "herní" + "notebook" jsou protimluvy. Hry jsou jedny z nejnáročnějších aplikací, tím odpadá spojení "levný notebook". Pokud má notebook sloužit k původnímu účelu - práce v oblastech bez zabezpečeného přístupu el. energie, a ještě ke všemu nemá být problémem s produkovaným teplem, pak je třeba opatrně se specifikací "herní/výkonné komponenty-zvláště GK"

Shluk písmen "Acer" vzbuzuje spíše hrůzu, než bezuzdé nadšení.

ja nevim co ho strasite. Pokud na tom bude parit pasians, sudoku a piskvorky tak je to uplne super
A bez legrace - pujdou na tom maximalne hodne stare hry, tento NB je tak do skoly nebo jako kancelar.

Náhodou na svém notebooku (Dell Vostro 1500 od KB) rozjedu bez problémů například Half-Life 2. Nojvější hry jsem pravda nezkoušel, protože mě žádná nezaujala a navíc nemám tolik času. A přeci jen, notebook mám na poněkud jiné věci než na hraní.

Za 16 je sporné jak by bylo dobré herní PC a Vy za to chcete NTB? No dost nereálný požadavek.
Je to možná dobrý multimediální NTB ale né dobrý notebook na hry. Ty na tom plynule půjdou jen na ořezané detaily , případně ty starší.
Očekávat plynulost v nativním rozlišení i bez zapnutého vyhlazování. O takové brzdě jako disk v notebooku nemluvě .
Notebooky které jsou o herní jsou mnoho násobně dražší. Od toho dle asi čekáte moc.

Za 16 je sporné jak by bylo dobré herní PC a Vy za to chcete NTB? No dost nereálný požadavek.
Je to možná dobrý multimediální NTB ale né dobrý notebook na hry. Ty na tom plynule půjdou jen na ořezané detaily , případně ty starší.
Očekávat plynulost v nativním rozlišení i bez zapnutého vyhlazování. O takové brzdě jako disk v notebooku nemluvě .
Notebooky které jsou o herní jsou mnoho násobně dražší. Od toho dle asi čekáte moc.

Za 16 je sporné jak by bylo dobré herní PC a Vy za to chcete NTB? No dost nereálný požadavek.
Je to možná dobrý multimediální NTB ale né dobrý notebook na hry. Ty na tom plynule půjdou jen na ořezané detaily , případně ty starší.
Očekávat plynulost v nativním rozlišení i bez zapnutého vyhlazování. O takové brzdě jako disk v notebooku nemluvě .
Notebooky které jsou o herní jsou mnoho násobně dražší. Od toho dle asi čekáte moc.

hochu hochu. Solitaire a Sex tetris zaparíš dneskaj už aj na mobile s podporou Java a nepotrebuješ NTB za 16 klackov.

kdo tvrdi ze chcu hrat na max detaily me postaci kdyz mi reknete jestli na nem nove hry vubec drozjedu (viz assasin creed, Crysis). Ja si na tej grafice moc nepotrpim hlavne at to jede a plynule.

Ne. A to ani plynule....