Levnější 144hz monitor a kvalita obrazu

Ahoj,používám dva monitory jako hlavní mám 27 palců https://www.amazon.com/EW2750ZL-Revolution-Enjoy... a jako vedlejší starý 24 palců https://lcd-monitory.heureka.cz/philips-244e1sb/recenze/ . Nyní bych chtěl pořídit 27 palců 144Hz, ale zároveň nechci moc utrácet proto jsem vybral https://www.alza.cz/27-acer-kg271abmidpx-gami... . Monitor chci používat jak u pc her (hraju counter strike go, tak proto chci zainvestovat do 144Hz) a zároveň ho chci používat na hraní ps4 her , které vím, že běží max v 60Hz, ale jde mi o to jestli kvalita obrazu u tohoto 144Hz TN panelu bude u ps4 her stejně kvalitní jako u toho BENQ což je VA (AMVA+) monitor. Protože BENQ už budu chtít používat jako vedlejší a žádné hry na něm hrát nebudu. Tak jestlí s tím TN panelem nebudu přicházet o "kvalitu obrazu" u ps4 her. Předem díky za názory.

Odpovědi na otázku

Nikdo nemá porovnání kvality obrazu TN vs. VA?

Si to najdi před google. Případně i jak to ma konkrétní výrobce.Hp s tím třeba čaruje u ostnich netusim. Lidibpak cumej a resej proc maj I tn.Ironicky va může bit vide angle nebo cokoliv jineho

Dooky: prajem Ti pekny silvester.Vidim, ze Ti nikto neporadi, ale asi ani ja.Aj ked mam skusenosti z LCD panelmy, ale hry nehram.(podla mna je zivot prilis kratky, aby som ho minal na hry)Rozdiel panelov TN, xVA, xIPS, by som vedel posudit z mojho hladiska (grafika, video), ale co sa tyka hier, to naozaj neviem.Ale aspon somTi posunul vlakno,Pekny rok 2018.

To se srovnávat nedá. xVA je prostě na koukání vždycky mnohem lepší.