» Poradna » Ostatní

Levné taxi na letiště Ruzyně (V. Havla)

Sháním co možná nejlevnější spolehlivé taxi na letiště Praha (cca ve 2 hod. v noci, z Praha - Vinoř, 1 dospělý a 2 děti). Nemáte někdo nějaký dobrý tip nebo dokonce osobní zkušenost? Díky za info

Odpovědi na otázku

má úplně jiné www stránky, hledej na google a nechlastej

Zkuste se podívat na stránky http://taxi-letiste.cz , našel jsem tam nejlevnější cenu a jel jsem z Prahy Kolovrat na letiště za 700 Kč, jeli jsme ve dvě ráno a vše Ok.

Lidska blbost je fakt neomezena!!! A co na to strejda google? Taxi z vinore na letiste praha = 30km. Taxi vinor = http://moje-taxi.cz/taxi-praha-19/taxi-vinor/ Cesta z vinore na letiste je s nima podle ceniku za 567Kč. Na letiste jsem s nima jeste nejel, ale po praze obcas tagem jezdim a je to v pohode. To jen pro ilustraci i kdyz rok pote...

Nevim kde se berou pořád ty údajně v taxíku okradený zákazníci, podle mě je to ale pěkná kravina a jen konkurenční kecy na zastrašování zákazníků, protože my jsme teď jeli s touhle firmou minulý týden z hlavního nádraží na letiště 3 lidi a kufry a fakt to bylo za 390 korun. Neni co dodat, za mě je to ok a tomu neuvěříte, nikdo nás neokrad.