» Poradna » Programy

Levné barvy pro CANON IP 2600 nebo CANON MP 270

Ahoj, odešla mi tiskárna CANON i320 po 10ti letém provozu, a jelikož jsem s ní byl do posledního tisku spokojen, tak teď zháním novou, a jedině od canonu.
Zalíbila se mi tiskárna CANON IP 2600, nebo multifunkce MP 270. Oboje s cenou kolem tisícovky, což mi na můj tisk v pohodě stačí, ale když vidím ty ceny za kazety, které jsou dražší než samotná tiskárna, tak mne to bere do hrobu.
Do mé staré i320 jsem kupoval černou (50Kč) a trojbarevnou (60Kč)
A tak zbývá možnost jedině spotřebovat kazety co budou u tiskárny, a pak kupovat neznačkové, i když tím pádem ztratím záruku. Ale nějak se mi nedaří nalézt levné kazety.
Jsem ochoten dávat za všechny barvy max. do 250Kč.
Poradíte mi někdo kde jsou.

Odpovědi na otázku

Tedy právě jsem si koupil Canon PIXMA MP 490, multif. sken, kopie, tisk.Jsem velmi spokojen ale až na cenu za ty dvě kazety (barevná,černá), dohromady přes 700 Kč, ale i podle popisu vystačí pouze na 200 kusů A4 nebo 80 fotek 10 x 15 cm, v praxi to bude ovšem o dosti méně. Takže bída.

No a o toto mi jde... tolik neutrácet.

No brácha si pro svoju Canon MP 600 našel barvy, za pár kaček
http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp...
Takže něco takového bych chtěl i já, ale nenacházím...

Za takový peníz ( 250 Kč ) to vypadá na pastelky,nebo vodové barvičky.

inkousty na dolévání seženeš i levněji. Mnohem horší bude, koupit tiskárnu, která si dá dolévání kazet líbit.

http://tisknulevne.cz/...
Dufam, ze pomozem.

Teda pre tu multifunkcnu verziu. Sorry zabudol som

Takže nakonec jsem se na novou tiskárnu vybodl, a koupil na au_ru starší použitou funkční Canon i455 za 250 i s poštou. Doma jsem jen z ní vydělal zásobník na barvy (nezpomenu si jak se to menuje) a důkladně to proplách pod teplou vodou, aby se to pročistilo a nechal důkladně proschnout.
V obchodě koupil černou barvu za 40Kč a barevnou za 50Kč.
Tiskárna tiskne skvěle, samozdřejmně na fotky to není, ale to mi vůbec neva... a když i použitá vydrží makat rok, budu spokojen.
Takže ted mi i kámoš závidí, že já kupuju barvy za 90 a on za necelých 1400..... )

Tak Vám tímto děkuji za rady.

Mám taky tiskárnu Canon i455 a kupuju do ní inkoust do plnících per. Vždy smíchám inkoust (do plnících per) s destilovanou vodou v poměru 1:3 a injekční stříkačkou s jehlou ji stříknu do prázdné cartridge. Dělám to tak už od roku 2005 a náklady jsem stlačil pod 5 Kč za plnou cartridge. Tisknu pouze černobíle, ale za ty peníze mi to stojí.
Na ten inkoust do plnících per už tiskárna vytiskla nejmíň 5000 stránek a pořád fachá. Je to moc dobrá tiskárna.

Tak si po přečtení Vaší odpovědi říkám "na co ti češi nepřijdou" )
No to je fakt dobrá rada, až dopotřebuju nakoupené cartridge, tak to taky zkusím.
Myslím že by to šlo použít pro všechny tiskárny.
Ta cena "5 Kč" je asi opravdu nejlevnější varianta.

Váš nápad bych nominoval na: NÁPAD ROKU