Levná televize pro PS4

Zdravíčko,po dlouhém a bolestivém rozhodování jsem se rozhodl, že si pořídím PS4. Nastal však závažný problém. Nemám televizi a peníze. Jediné mé požadavky jsou 4K rozlišení, více než 81 cm uhlopříčka, strpitelný input lag a cena pod 10 000. Tak nějak jsem narazil na pár televizí, co do této kategorie spadají, ale v televizích se zas tak moc nevyznám a podtřeboval byl radu zkušenějších.Jedná se o tyto kousky:https://www.alza.cz/32-lg-32lj610v-d4798805.htmhttps://www.alza.cz/40-tcl-40ds500-d5257849.htmhttps://www.alza.cz/40-gogen-tvf-40r25-fe-d53... https://www.alza.cz/32-panasonic-tx-32es513e-... Budu velice rád i za jakékoliv další návrhy. Uvědomuji si, že jde o kačířství, ale zas tak moc mi nejde o kulervoucí immersion a dokonalý audiovizuální zážitek. Pokud bych to podal v PC Master race pojmech, stačil by mi ekvivalent Normal-High settings.

Odpovědi na otázku

A podporuje ta hra co chcete hrát 4K , pokud jde o input lag jeto I o konzoli...

Tak nekupuji si to kvůli jedné hře. Co jsem koukal, tak všude doporučují 4K televizi kvůli častější podpoře HDR a obecně jde o investici do budoucnosti

Tohle není investice do budoucna, ale vyhození peněz do kanálu. Pokud chceš, aby to vydrželo i do budoucna tak přihoď 10 tisíc...

Jestli na tom nechceš hrát ve 4K, tak ti stačí FullHD, otázka je, jestli to ještě někdo vyrábí. Kupoval jsem novou televizi začátkem minulého roku a každý už se přeorientovával na 4K, tak mi to zúžilo výběr. Jak jsem pochopil z různých článků, tak 4K tak není vždy 4K. Podpora HDR zřejmě také nebude otázka levnějších televizí, na které míříš. Obecně radím utřídit si požadované parametry, především velikost, vstupy/výstupy, tunery (pokud to chceš i na sledování TV) a na obraz se dojít podívat po obchodech. Hlavně se nenechat nalákat na všemožné vyzdvihované parametry, především týkající se frekvence ap. Zvuk nemusíš řešit, to nebude u žádné nic extra. S malým rozpočtem se vykašli na investici do budoucna.

PS4 není primárně určena na 4k rozlišení (to bude až její pokračovatel). Akční hru typu GoW na tom nedáš, je to tak leda dobrý pro nějaký adventury a "pomalejší" záležitosti. Kup si fullHD televizi a netrap se.

Vzhledem k druhe vete neporizuj ani jedno a misto toho se zamysli jak penize vydelat

Bylo to myšleno tak, že jsem pracující student. Lepší televizi + PS4 bych sehnal za ani ne 2 výplaty, ale chci si taky něco nechat bokem

To potom jo, jinak by to opravdu moc rozumne nebylo 😉

Všechno sračky.

A mohl bych tedy poprosit o nějaké doporučení, případně konstruktivní radu?

Sežeň si více peněz na lepší TV.

Best buy https://www.czc.cz/lg-55eg9a7v-139cm/213941/... Nej TV v této ceně široko-daleko.