» Poradna » Mobily

Levná akční kamera

Vím že už to tu bylo více krát, ale trh se mění a přicházení stále nové kamery. Hledám akční kameru kolem 3k, nejlépe do... Jde mi o záznam fullHD alespoň 60FPS, 4k nepotřebuji. Trošku kvalitnější stabilizaci a fotky přibližující se mobilní kvalitě.Používána bude jako kamera do auta, sem tam nějaký výlet, jízda na kole a ostatní sportovní aktivity. potřebuji něco malého co budu mít stále po ruce :)Nebráním se jakékoliv značce.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

to ti splní Xiaomi Yi:https://digitalni-kamery.heureka.cz/xiaomi-yi-sports-camera/s... recenze:Xiaomi Yi Sport: levnější a lepší než GoProhttps://avmania.e15.cz/xiaomi-yi-sport-levnejsi-... jinak na to seženeš levně i spoustu příslušenství z číny

také jsem nad ní uvažoval, ale vadí mi absence displaye

akční kamery skoro nikdy nemají displej a ty levné tuplem ne. Na co ho potřebuješ? Displej žere baterky.Pokud chceš vidět video, můžeš přes telefon nebo tablet.

krom téhle a starších gopro mají display všechny :D hlavně levnou bez displaye jsem ještě neviděl, chci vidět co natáčím + jak nastavím na tom xiaomi kvalitu natáčení, FPS atd. když u sebe budu mít pouze tu kameru?

A kolikrát to nastavení jako potřebuješ dělat? Půjčuju si občas kamarádovu Sony, má na boku jen černobílý displej - budiž, na nastavení kvality apod. poslouží ten. U Yi holt musíš přes telefon/tablet.Ale taky nevidím, co natáčím - jenže u outdoor kamery obvykle točíš věci, u kterých nemáš čas čumět na displej co točíš - na to jsou taky ty akční kamery určené, abys je umístil na nějaký držák vhodným směrem a spustil nahrávání.Pokud si chceš hrát, kup si normální videokameru."hlavně levnou bez displaye jsem ještě neviděl"mnojo, něčím ty noname značky zaujmout musí, když ne kvalitou.

Já se ptám na radu, nepotřebuji vnucovat, že display je k ničemu, prostě jsou chvíle kdy se hodí

Tak si něco najdi, co ti brání?Rada je i ve smyslu, že to či ono se k něčemu nehodí.

Sám vybrat neumíš, rady jsi dostal. Poradna je dobrovolná, tak nemachruj.

"levnější a lepší než GoPro " - porovnávají na starou verzi GoPro to nikoli skutečnou kvalitou obrazu ale datovým tokem :D jo a nemá to stabilisaci kterou chtěl

Takhle stabilizaci obrazu za tuhle cenu fakt nečekej. Za mě bych ti doporučil lamax x8. Teď je na czc za necelý 3200Kč. Má právě i cyklický nahrávání právě do auta.