» Poradna » Ostatní

Lesklý touchpad

Ahoj. Chcel by som sa opytat ci mi vie niekto poradit.
Na mojom notebooku mam touchpad vyrobeny z leskleho materialu... akykolvek pohyb prstom po nom zanechave smuhy a stopy. A neda sa na to pozerat a cistit to zakazdym je des :(
Moja otazka znie, ci je mozne na to nalepit nejaku nalepku? Ak ano, nepozna niekto nejaky shop co sa zaobera takymito nalepkami? Ak nieco take vobec je.
Dakujem

Odpovědi na otázku

Touchpady pracují na podobném principu jako třeba displej iPhonu,když na ně cokoli přilepíš,přestanou fungovat.Jediné řešení je natřít ho matným lakem nebo nějakou barvou (ne s kovem)