» Poradna » Notebooky

Lepší výkonnost ve hrách

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat, který z těchto notebooků si povede lépe při hrání her :) koukal jsem na různé stránky s parametry, a jsme na vážkách, tak 50/50 :) Zde přikládám odkazy k oboum :)https://notebooky.heureka.cz/lenovo-ideapad-110-80ud00... nebo https://notebooky.heureka.cz/lenovo-b50-80s2003kck/spe...

Odpovědi na otázku

Na hraní her není vhodný ani jeden z nich. Nicméně ten druhý vypadá trochu výkonnější.

První vůbec nebrat a druhý má výkon pouze na staré hry.Skoro nic novějšího si na tom nezahraješ a novinky už vůbec ne.

Děkuji za radu :) v této cenové relaci lepší nenajdu :)

Tak me napada kdyz uz clovek chce neco na hrani, nebylo by lepsi stolni PC stim ze postupne by se tam dala prikoupit naka lepsi grafika pripadne CPU? Nebo je notebook podminkou?

Pokud notebook, co zvládá hry, a tím nemyslím, že bude herní, to jsou trochu jiné peníze, tak se zaměřte minimálně na grafiku 940MX. Stačí prostě v nějakém obchodě nechat vyhledat nb s touto grafikou. Není o žádný zázrak, ale když už levně... Něco málo a nenáročného to spustí. Dají se najít od 14tis.Osobně bych ale jako minimum hledal nejnovější MX150, která je výrazně lepší než 940MX a notebooky s ní začínají od 15tis. Ano, bude to mít jen HDD, ale nějaký ten výkon tam bude. A pokud se hraní myslí opravdu vážně, tak do výběru musíte vybrat ještě nb s min 8GB ram a ideálně ještě silnější grafikou GTX 1050 a vyšší.Magická hranice okolo 10tis korun je magická jen v tom,že rozděluje naprosto šílené křápy od použitelných křápů.

PS: Ta 940MX musí mít GDDR5. Pokud má GDDR3, tak je to líná mrcha -> nebrat! To je tak, když se dělá několik revizí, aby se zákazník ještě více zmátl.

PPS: Tady máte porovnání grafik v různých hrách při různých nastaveních a rozlišení. Jak vidíte i ta 920M, co je v tom druhém nb je naprosto tragická. Takže mrkněte na to, ať víte do čeho jdete.https://goo.gl/ftuaWw

V tom případě nekupuj nic, protože to na hraní her fakt není.

Určite nenajdeš, zbytočná námaha! AK chceš hrať hry , kúp si , postav si PC a priprav si na začiatok cca 1000€ .....

Prvni nebrat pokud pod pojmem hrani neplanujes vsnive hledani min nebo dlouhe vecery se Solitaire. Ten druhy taky zadna pecka ale starsi kousky natom pojedou.By me zajimalo proc vetsina lidi co spatri notebook do 10k ma pocit ze se jedna o super zihadlo na hrani? To uz jsou ty lidi tak zpracovany medialni masazi ceskych obchodnich vycuranku nebo narod proste hloupne rychleji a rychleji Pouzit google/seznam pripadne jiny vyhledavac a dohledat si co asi tak budu potrebovat za HW aby se natom dalo hrat aspon neco.

Takhle, mam rozpočet 11K a podmínka je noťas. Z toho co jsem našel mi tohle přišlo nejlepší. Nečekám žádné dělo, stačí mi 30 fps na low. Mohl bych vás poprosit o link na lepší s touto cenou? Pokud něco takového je :)

Není. Za 11 tisíc fakt nic na hry nekoupíš, tečka. Podmínkou je noťas proč?

Tech 30fps je v Morrowindu nebo GTA 5? V druhem pripade nehrozi ani to ...