Lepší CPU

Cawte mám otázku mám pc a môžem doňho dať buď Pentium 4 Ghz (rok 2001 bez HT) alebo Celeron D 320 (rok 2004) ktorý je lepší ?

Odpovědi na otázku

4GHZ bol preklep ! má 2Ghz

Čo Ti stojí za starý krám? Ani ja by som už do P4 nešiel. Jeden na pokusy (s Win ME, a Puppy) mám, ale je to na nervy aj pri Win ME, ktorý nezožerie ani 1 GB bez swapu (=žiadne zdržiavanie zbytočnými zápismi), ale 3 záložky firefoxu a je v koncoch (aj winamp vtedy sekne!). Takmer v kuse ide na 100%. Základ je E4400, 2+ GB RAM, aspoň HD 3450 (videa a HW podpora okien, alebo prehliadača vo win XP), SATA HDD, ale aj to je pomalé ak použiješ chrome, zároveň video, MBAM, antivirus...

Jako to jsou dva pcu co máš ? Bylo by lepší napsat desku - jinak tyhle díly se často válí u popelnic s cedulkou "za odvoz"... Pentium 4 má taky více verzí, chtělo by to vědět přesně to označení...Btw: Pentium 4 bych už fakt nechtěl ani zadardmo a starou zeleninu už vůbec ne - to je někde do muzea, nebo na co to bude použito ?

Pozri sa na bazos čo všetko a za koľko sa predáva (alebo aspoň ponúka). Samoz. žiaľ. Ale ak má človek snahu pýtať sa a na bazosi vyjednávať, za pár stoviek sa isto dá zohnať c2d s 1-1,5 GB RAM, niekedy aj HD grafikou (aj keby len HD 34xx)