» Poradna » Notebooky

Lenovo Z 50-75, knoflíková baterie

Dobrý den,nemůžu najít u Lenovo Z 50-70 knoflíkovou baterii.Ze spodní strany není,není pod klávesnicí?Dík za odpověď.

Odpovědi na otázku

U některých ntb jde vyměnit snadno, u některých je třeba rozebrat "do mrtě" - to je zrovna tento případ. A nejde tak ani o samotné rozebrání jako spíše o to, abys to pak dokázal složit.Na druhou stranu výhoda je v tom, že můžeš zrovna udělat vyčištění...

Dík za odpověď.

Google 5 sekundhttps://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-P-Y-and-Z-serie... bateria je pripajkovana na MB (podla odkzu na Forum Lenovo)

Dík za odpověď.