» Poradna » Notebooky

Lenovo Yoga nefunkční tablet mód

Dobrý den,mám problém s mým dotykových notebookem Lenovo Yoga. Po otočení displeje o 360 stupňů by se měl systém přepnout automaticky do režimu tabletu, a deaktivovat touchpad a klávesnici. Jenže se to nestane. Poradí mi prosím někdo, jak to mohu vyřešit?

Odpovědi na otázku

Over zda to tak mas v tech oknech taky nastaveno.

Těmi okny máš na mysli Windows?

Windows 10 nastavení (ne ovládací panely) -> Systém ->Režim tabletu -> "Když toto zařízení automaticky zapne nebo vypne režim tablet" nastav "Neptat se a vždycky stav přepnout"

Bohužel tohle nefunguje, notebook se chová, jako kdybych to ani nepřenastavil..