» Poradna » Notebooky

Lenovo Yoga 710 vs. HP Pavilion 14-AL107NE

Zdravím,prosím o pomoc při výběru notebooku.Váhám mezi Lenovem Yoga 710 14IKB a HP Pavilion 14-AL107NE...U Lenova se mi líbí kovové tělo, ale zase má oproti HP horší konfiguraci (8GB RAM vs 16 GB). U HP si nejsem jist kvalitou zpracování - tělo je zřejmě z plastu.Notebook bude převážně na práci (Office, prohlížení .dwg výkresů, internet) a sledování filmů. A bude hodně na cestách Máte někdo zkušenosti, zejm. s tím HP?Díky za rady!

Odpovědi na otázku

Jestli chceš poradit, tak se hoď linky na ty notebooky. Nikdo to hledat nebude.