» Poradna » Notebooky

Lenovo YOGA 510 - Tovarní nastavení

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak mohu Lenovo YOGA 510 dát do továrního nastavení ? Nechtějí se mi nabootovat windows tak se to snažím dát do továrního nastavení . Skrz bios sem to zkoušel ale nic jsem nenašel . Nejsem moc zkušený . Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Zapoměl jsem dodat že ten notebook má Windows 10 . link na notebook -->https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-yoga-510-1...

dobry den prosim nejde mi mis stlacim prave tnacitko na ikonu z ktorou by som chcela nieco urobit zacne tocit modre kolecko asi 25 sekund zahsne monitor na 3 sekundy a potom zacnu naskakovat ikony na obrazovku a ma velmi pomaly start aj 3 minuty neviem kde sa obratit na tuto zavadu za porozumenie dakujem vopred gonova