» Poradna » Notebooky

Lenovo Yoga 330 vypadek zvuku, jen restart pomuze

Tento problem je docela otravny. Nebot kdyz mi na notebooku probiha online meeting pres zoom nebo skype, zvuk z niceho nic vypadne. objevi se ikonka na dolni liste preskrtnuty zvuk. jako kdybych jej ztlumil na maximum, ale uz nejde ,,nahodit,, jen co pomuze je restart, coz je hodne neprakticky, pokavad jsem v zoom meetingu.zkusil jsem preinstalovat driver pres oficialni lenovo strankyale nepomohloje tu jiny driver, co by vyresi problem?jak tento problem vyresit?dekuji

Odpovědi na otázku

Zkus použít bod obnovy z doby, kdy to fungovalo.

To nezni spatne. ale nejsem si jist, kdy to fungovalo naposled. na svem pc mam take pomerne velkou cast dat o ktere nechci prijid, tudiz ani format a opetovna instalace se nejevi jako reseni

Bod návratu dáta nemaže, ale ak si ani nepamätáte, kedy to fungovalo, tak to ani neriešte, taký starý bod obnovy tam určite mať nebudete, nemáte zálohu a ani funkčný OS, divné, že s tým viete ešte robiť.

Zkuste odpojit vsechny zbytne periferie, pokud mate, jako bezdratova sluchatka, repro, a povypinat zbytne aplikace, vcetne tech v systemove liste a pozorovat jestli problem pretrvava. Zkuste vypozorovat jestli zvuk vypadava i v jinych chvilich,nez pri skype/zoom meetingach. Pozor na nahodile stisky klaves nebo i malware v systemu. Pokud se nedari, zkuste zda pomuze se jen odhlasit a prihlasit, mohlo by to byt rychlejsi, nez restartovani a usetrit vam nejake sekundy v prubehu meetingu.

to zni velice konstruktivne. mockrat dekuji, zkusim