» Poradna » Ostatní

Lenovo Yoga 3 tablet ,yt3-850f+firmware

Ahoj,chci se zeptat, jestli nelze nahrát do tabletu Lenovo Yoga 3 tablet ,yt3-850f nahrát nějaký alternativní firmware/Android? Výrobce skončil podporu u Androidu 6.0.1 a nemyslím,ze to je stroj do šrotu. Mam zkušenost se starým mobilem, že s origo firmware byl pomalý, našel jsem alternativní a mobil ožil a je svižný. Jen pro tento tablet jaksi nic nemůžu najít, třeba hledám špatně...?Díky za užitečné informace

Odpovědi na otázku

jasne, staci chytit Zlatu rybku a minut jedno zelanie na rozsirenie procesora o dalsie 4 jadra, zdvojnasobenie frekvencie, 8x navysenie RAM a idealne natiahnutie obrazovky na 10". Druhe zelanie, aby Lenovo na 100rocny trablet urobil novy android.

Má to nevýkonný Snapdragon 210. Na ten je prostě Android 6 asi nejlepší... Odinstaluj Google aplikace přes ADB a vykašly se na custom firmware

Not­Null­Poin­ter: Ja mám spíš obavy, že někteří výrobci software přestanou tuhle verzi Androidu podporovat. Já ho mám jen na prohlížení webu a koukání na TV přes Skylink Live TV a u nich mám strach, že to zariznou pro starší verze.

Jo to bohužel příjde, viz zmíněné iVysílání. Po továrním nastavení jsem si musel najít starší verzi z APK mirroru. Do té doby jej užívej

Přesně tento tablet mám doma, na cety ho už neberu, ale jede doma jako alternativní TV v kuchyni. iVysilani (musí se stáhnout z APK mirroru), VLC z NAS, Skylink, Youtube.Tak jak je od výrobce šlape zatím velmi dobře a výdrž na akumulátor i po toliak letech stále perfektní

Někteří už Android 6 zařízli a dali jako minimum Android 7. U O2 bych se nebál protože pořád některá zařízení od nich jedou na 5.0 . U Skylinku by to ale zaříznout mohli.

NotNullPointer: Bohužel, když Skylink zařízne jejich appku, tak mně nepomůže ani starý APK, prostě ta aplikace bude řvát, že chce aktualizaci nebo nepojede kvůli verzi. Tohle se mně už jednou stalo a musel jsem aktualizovat, jinak to nejelo Jako mám nainstalovaný Ottplayer a můžu si pustit vysílání přes síť ze satelitu, ale HD programy se mně trhají, asi to ten tablet nezvládne a omezení bitrate jsem nikde nenašel, Skylink Live TV to dělá automaticky.Mně tento tablet strašně vyhovuje, repro má super, výdrž po těch letech taky super a hlavně ten stojánek. Když by došlo na nejhorší a ten Skylink to pro tuhle verzi Androidu zařizl, není fakt nějaká custom ROM? Vím, že na verzi PLUS je Lineage OS, ten mám na tom starém mobilu, ale pro moje verzi tabletu myslím není ....