» Poradna » Notebooky

Lenovo yoga- monitor nereaguje na dotyk prstem.

Ahojky, mám notebook s dotykovou obrazovkou Lenovo Yoga 720-15IKB. Obrazovka přestala reagovat na dotyk prstem. Na dotyk perem reaguje i nadále. Zkoušela jsem restart i bod obnovení, ale nic. Po bodu obnovení se objevila tato hláška Aplikace se nedá otevřít-Další informace o aplikaci LenovoUtility najdete ve Windows Store. https://uloz.to/file/cZwDDvBCz1TL/2020031... Možná to nějak souvisí. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informace.Přístě se klidně na něco zeptejte , reinstalovat to stejně musíte sama.