» Poradna » Mobily

Lenovo Vibe K5 plus a upozornění

Dobrý den, zakoupil jsem si nový telefon, který je uveden v titulku.Po objevování všech různých novinek atd... jsem narazil na jednu celkem zajímavou věc.Samozřejmě na telefon jsem stáhl messenger a o tom to bude... Když jsem na telefonu normálně připojen na wifi a je uzamčený a messenger není spuštěný ve správci úloh, telefon mě neupozorní když mi někdo napíše. A nebo se stane, že telefon vydá celkem slabý zvuk i když je vše na maximu ale po rozsvícení obrazovky tam nic není až když přijdu na messenger zjistím že mi někdo píše... Avšak když mám telefon odemčený upozornění se dostaví. Co jsem to tak zkoušel když je telefon uzamčen a messenger spuštěn tak mě telefon upozorní, ale mít furt messenger spuštěný ve správci úloh jsem nikdy nemusel... takže nejsem zvyklý a přijde mi jako blbost aby při odemčeném telefonu upozorňoval a při zamčeném ne...Doufám že jsem se vyjádřil dostatečně dobře a za případné rady či zkušenosti budu rád.

Odpovědi na otázku

Vypni si úsporu energie. To je klasické šetření, mají to i telefony Xiaomi.

Nevím jak přesně si to mám vzít.. Po případě kde to najít.Našel jsem jen v nastavení baterie '' Spořič baterie'' ale ten je furt vypnutý