» Poradna » Notebooky

Lenovo ThinkPad X380 a nadzvednutý spodní roh

Zdravím,mám od vánoc tento notebook, nosím ho za levý roh a teď jsem zjistil, že ten levý roh mám při položení lehce zvednutý a nedoléhá na stůl. Při položení zapěstí na tuto stranu teprve dolehne.Je to normální, poškodil jsem takto notebook? Nebo to můžu zkusit reklamovat?Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

Hele, třeba to tak má být.. Prostě moderní notebook s ohebným růžkem.. Být tebou, zkusil byl ohnout všechny rohy.. *Zkusím ohnout rohy na mým mobilu..

Tazko povedat, ked to clovek nevidi. Na nasich firemnych Dell notebooch sa najcastejsie oduva dekel preto, ze chce vyliezt bateria. Rozober a pozri ci nie je bateria nafuknuta ako vzducholod LZ 129 Hindenburg.