» Poradna » Web a internet

Lenovo TB-X103F Omylem zapnuty Wlan,po vypnuti nejde najit a zapnout wifi.

Dobry den,jak opet najit wifi na tabletu,omylem zapnuty wlan.Ikdyz jsem ho vypla,je stale v bezdratovem pripojeny.Potrebuji poradit,jak prepnout,nebo vyhledat zpet wifi,dekuji za radu Gaborova.

Odpovědi na otázku

Zkuste napsat česky, co jste udělala, co nefunguje a taky co to je za tablet. Tomu co jste napsala, je nesrozumitelné.

Já teda taky moc nechápu, na co se vlastně ptáš, ale pokud sis vypla WLAN, tak zcela jistě nemůže fungovat WiFi. Ono totiž zjednodušuje lze říct, že WLAN = WiFi.