» Poradna » Mobily

Lenovo tablet nejspíš bez systému

půjčil sem bratrancovi tablet lenovo tb-7304f s tím že jsem byl v zahraničí a on dal formát s tím že aby se tam dostal potřebuje mé přihlašovaví ůdaje a snažil se to obejít než aby mě kontaktoval. Přes usb smart flash a mediatek podle nějakého návodu na youtube a jako lajk se v tom nastavení hrabal na tolik že někde v tom programu u formátování (begin adress hex a format lenght: 0x045404...)zadal nějaké čísla a formát se povedl ale s tím že tablet už nelze zapnout . pouze svítí kontrolka na nabíjení.nějaká rada jak to zprovoznit zpět? předem děkuji za odpověď popřípadě radu.když tablet zapojím do pc tak zareaguje jen usb vloženo a hned odpojeno sám nevím k čemu ten program je ale popřípadě přikládám odkaz na youtube pokud by někdo z vás přátelé věděl co ten vůl vlastně udělalhttps://www.youtube.com/watchkdyby byl někdo ochotný mi poradit jak to zprovoznit budu vděčný za každou pomoc a radu k návodu ke zprovoznění

Odpovědi na otázku

Zdar mám podobný tablet jede tam android 4.2. postup je ok. Musíš stáhnout original image + výsledný soft na instalaci je to půl na půl. Otázkou je zda snaha + práce s tím spojená zajistí požadovaný výsledek.

nějaký link? od pátku hledám a kde nic tu nic..podle mě (lajk) když zadával ty čísla 0x80000000x100000nejsou pro české ůzemí nebo tak něco vůbec nemam šanj co potřebuju stáhnout a kde ty potřebný soubory a programy hledat.ale kdybych je našel, otázka zda li když ten tablet v noťasu ohlásí zasunutí a vysunutí usb vůbec půjde nahrát soft :(

taky koukam zkus link https://pcsupport.lenovo.com/cz/cs

https://www.4shared.com/postDownload/jvT21Va4ee/T... odkaz je pod videem viz tvuj odkaz

Víc neporadím kdysi jsem tablety opravoval ale uz jsem mimo obor chce si to neco nastudovat ale Lenova nejsou spatne naopak mohu jen doporucit

tenhle sem měl Lenovo_Tab_7_Essential_TB-7304F_(TB-7304F_S000060_171019_ROW)čísla se shodují ale tvůj link je bez essential a má jinou velikost, tak uvidíme ..popřípadě dám zítra vědět po práci :)