» Poradna » Notebooky

Lenovo T450 - nelze nastavit jas displeje

Zdravím,mám problém s nastavením úrovně jasu na laptopu T450. Nelze nastavit přes funkční klávesu (volba hlasitosti, nastavení atp. přes Fn jdou). Jas nelze nastavit ani přes Centrum nastavení mob. zař.Win 10Pro, build 1909, čistá instalace, všechny dostupné aktualizace nainstalovány, aktualizovány ovladače pro grafiku, monitor, vyzkoušeny i generické ovladače pro grafiku a monitor, check ovladačů na portálu Lenova.Nesetkal jste se někdo s tím?

Odpovědi na otázku

To způsobuje (nesprávný) ovladač grafiky. Zdůrazňuji, že (aktuální, aktualizovaný, nejnovější) ovladač nutně nemusí být ten nejvhodnější - rozhodující je přeci funkčnost, nikoli nějaká pofiderní "novost" či "aktuálnost"....----------------------------------------------------------Takže zjisti vendor&device ID grafiky a podle toho si stáhni/nainstaluj přesně tento (a ne jiný) ovladač.----------------------------------------------------------P.S. A odkdypak problém existuje?? Že by hnedka od začátku, po koupi...?

Ac se to zda divne.... zkus odebrat a znovu nainstalovat aktualni ovladac ze stranek vyrobce na Touchepad.Ne, neni to p*del... Neni zac.Pa.