Lenovo T430 BT adapter

Dobrý den, chci se zeptat můj Thinkpad T430 neobsahuje bluetooth, objednávám BT adapter a nevím jakou verzi BT ten ntb podporuje, ví někdo?

Odpovědi na otázku

chtěl bych třeba z mobilu ovládat playlist písniček na tom notebooku

Na to s uspechem pouzivam Spotify a zadne krkolomne reseni prezBT neni potreba A i pro lokalni ovladani prez sit bude jiste aplikace.BY modul intern... idealne si zjisti kompatibilni karty wifi+bt a tu objednej. Cokoliv trvale koukajiciho z USB slotu bude drive nebo pozdeji urazeno/zniceno...

CHci ovládat Winamp

Winamp? To se jeste existuje?! boze... Nejaka reseni jsem vam navrhl, zaridte se dle toho. Rozhodne nemin rozumny je ten externi USB modul

No tak ale momentálně se nikde neprodává ta bluetooth karta do T430, tak co my zbývá

Ze by se na ebay nebo aliexpressu nenasla se mi moc nechce verit... odkazu je tu nekolik

v4. Do notebooku potrebuješ toto:https://www.aliexpress.com/item/1640038938.htmlpripája sa to špec. káblikom, máš ho v NB? pozri service manual:https://thinkpads.com/support/hmm/hmm_pdf/t430_...

ne, já chci externí bluetooth :D ne interní

stačí mi aj bluetooth 2 ne?

pýtaš sa, akú verziu podporuje? Tak to si potom vyber podľa farby....

Proč?

Preto. Debilne položená otázka, zbytočne som si dral hubu, lebo je to úplne jedno.

Je ten notebook kompatibilní se všemi verzemi bluetooth?

Jo. Ale kup neco s BT 4 nebo 5.