Lenovo solution center hlásí problém s bateríí

Zdravím, mužu se zeptat, co znamená, když mi lenovo solution hlásí. Your battery is in poor condition?Co se s tím dá dělat? notebook je starý měsíc. Jedná se o lenovo thinkpad e 531Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

mám nb na baterii cca 41 minut mám usporný režim a jas cca 70%- zbývá mi 67% baterieV programu everest jsem zjistila, že míra opotřebení baterie je 18%NB je starý cca měsíc. Kupovala jsem ho před Vánoci, a už stihl jednu reklamaci, kvůli vadnému disku, nechcete mi říct, že mě čeká další reklamace kvůli vadné baterii že ne? Pokud to takto pujde dál, tak za chvíli budu mít kompletně nový celý vnitřek...Přítel, který má Lenovo staré 4 roky, má míru opotřebení 35% a já už po měsící 18%?Už mě celý Lenovo začíná pěkně s***