» Poradna » Notebooky

Lenovo S500

Dobrý den, dostal jsem nabídku na koupi notebooku Lenovo S500. Jeho specifikace jsou zde: http://www.elektromaryska.cz/produkt/ntb-lenovo-ideapa... Zaráží mě jen jedna věc. Nejde nikde jinde najít. Drivery na lenovo.com jsem nalezl. Jsou totožné jako na S500 Touch. Jen prostě k tomuto danému notebooku jsem nanšel žádnou recenzi či zmínku o něm. Heureka mi jej najde pouze s procesorem Intel core i3. Což se jiný model. Neznáte tento model někdo?

Odpovědi na otázku

Dobrý den.Právě na tento model jsem narazil jen v jednom letáku v elektru. Byla tam i i5ka ale je zajímavé že nikde u nás se nedá moc sehnat. Dost mě to mrzí protože si myslím že ta cena co u něj uváděli je hodně pěkná na to, co notebook umí.

I tak jsem jej objednal a uvidím co z něj vyleze. Protože ta cena je fakt neodolatelná.

Já pro něj taky už zítra jedu. Ale má i7. Doufám že mě mile překvapí.

Pravděpodobně oba čekáme na stejnou akci. Ano, i já beru ten s i7. Tak jakmile bude doma tak po nějakém testování velice rád sepíšu smysluplnou recenzi a umístím sem odkaz na ni.

zvažuji koupi, co ta slíbená recenze ??? stojí za to si ho pořídit ???díky

No, moc neruzumím tomu, co je na plastovém IdeaPadu s hrozným displayem i na poměry mezi ostatními 1366x768 (nízký kontrast, jas a nádech do modra), přehřívající se grafikou, která v zátěži throttluje a hlasitým ventilátorem tak neodolatelného, ale třeba mi to někdo vysvětlí.Aha! Ona je tam " Ý SEDMIČKA"! No, to sice zní krásně, ale faktem je, že se jedná o úspornou dvoujádrovou verzi, která výkonem stěží stačí i5-kám minulé generace.

V tomto případě je to pravda. Stačí se podívat na testy tohoto procesoru s Intel Core i5 3230M. Výsledky jsou téměř srovnatelné. Není i7 jako i7. Notebook ale špatný asi nebude.