» Poradna » Mobily

Lenovo P70 vs P70T- jaký je rozdíl?

Zdravím, chci si koupit nový mobil, přesněji Lenovo p70. Na zahraničním serveru www.plebis.eu jsem našel Lenovo p70T. Jaký je konkrétně rozdíl v tomto označení? Je v tom "T" nějaký háček? Děkuji, za rady. Nechci koupit nějaký zmetek nebo úplně něco jiného :)http://plebis.eu/product-cze-4176-Lenovo-P...

Odpovědi na otázku

Lenovo P70-A - urcen pro Evropsky trhLenovo P70-T - urcen pro cinsky trh, neobsahuje ceska LTE pasma, ma slabsi vybaveni, je levnejsi.